Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Z ogromnym żalem zawiadamiamy

W czwartek, 16 marca 2023 r., po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Pani Agnieszka Kapturowska. Odeszła Serdeczna Koleżanka, Wspaniała Nauczycielka i Wychowawczyni. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli. 

„Czasu spędzonego z tymi, których kochamy nigdy nie jest za dużo”

Claudia Gray

Żegnamy naszą wspaniałą koleżankę, wieloletnią nauczycielkę i wychowawczynię.

Agnieszka swoją przygodę i pasję nauczania dzieci, rozpoczęła w 1997 roku w SP nr 35 w Łodzi. Kolejnymi szkołami w których Agnieszka pracowała, były SP nr 92 w Łodzi, SP nr 109 w Łodzi, SP nr 153 w Łodzi oraz Gimnazjum nr 14 w Łodzi.

Od 2017 roku jej miejscem pracy była SP nr 169 w Łodzi.

Agnieszka przez te wszystkie lata uczyła swoich ukochanych uczniów. Tak o nich mówiłaś. Zarażałaś ich pasją do biologii i chemii.

Agnieszko, byłaś niezwykłym człowiekiem, cudowną koleżanką, i zawsze uśmiechniętą nauczycielką.

Codziennie okazywałaś to drobnymi gestami. Umiałaś słuchać.

Byłaś zawsze pełna pozytywnej energii, zarówno w pracy, jak i poza nią. Nigdy nie narzekałaś. Swoje zadania i obowiązki wykonywałaś wzorcowo.

Trudno nam dziś żegnać się z Tobą Agnieszko, uwierzyć w to, że Cię nie ma wśród nas.

Twoje odejście to nieodżałowana strata.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Spoczywaj w pokoju.

Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy z pracy.