Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Obiady

Obiady w szkole od 5 września 2023 (wtorek)

Catering obsługuje firma WNS Bistro Tomasz Sztaba (+48 692 419 864) sztabatom@gmail.com
Zapisy, wypisy, płatność rodziców przez system obiadowy na stronie www.wnsfood.pl


System obiadowy rejestracja/logowanie ucznia

KROK PIERWSZY - Zarejestruj się
Otwórz stronę www.wnsfood.pl 
Kliknij w przycisk „zarejestruj się” i wypełnij formularz.
Podczas rejestracji zalecana przeglądarka to GOOGLE CHROME.
Gdy nie wyświetla się klasa do wyboru, należy raz jeszcze wybrać szkołę.
Na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie login, hasło oraz informacja o przetwarzaniu danych. (PROSZĘ SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ ZAKŁADKĘ SPAM)
Proszę zwrócić uwagę na małe i wielkie litery podczas wpisywania adresu e-mail, który będzie Państwa loginem. Ma to znaczenie!
Od tej chwili konto jest aktywne i po zalogowaniu się przez stronę www.wnsfood.pl można w pełni z niego korzystać.

KROK DRUGI - Zaloguj się do systemu
Jako użytkownik możesz zmienić hasło na bardziej przyjazne przez zakładkę „zmień hasło”.
Po zalogowaniu się na stronie startowej jest widoczny kalendarz, a w nim:
- na żółto dni, kiedy wydawane są obiady
- na zielono dni, w których Państwo opłacili obiad. Tylko opłacenie obiadu jest podstawą do wydania obiadu.
- na czerwono dni w których obiadów nie ma
Jeśli już wiesz, że danego dnia dziecko nie będzie w szkole jadło obiadu, zaznacz w kalendarzu dzień na czerwono, dzięki czemu nie będziesz musiał/a płacić za ten obiad.
Każdego dnia do godziny 8:00 jako rodzic możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w obiedzie dziecka. W tym celu „klikamy” w dany dzień i jeśli podświetli się na czerwono potwierdzamy zgłoszenie przez „ok” w ukazanym komunikacie.
Decyzję można zmienić klikając ponownie w dany dzień. Po zmianie dany dzień będzie podświetlał się na kolor żółty/zielony.
Płatność za dzień, z którego zrezygnowaliśmy przechodzi na kolejny nieopłacony dzień w kalendarzu.
Jeśli jednak będziesz chciał w przyszłości ten dzień zmienić na TAK, możesz to zrobić a kwota na ten dzień przełoży się automatycznie z puli opłaconych dni.

KROK TRZECI - Wybór dania i płatności
Podczas rejestracji wybieramy czy dziecko będzie jadło cały obiad czy też jedno z dań i ten wybór system przyjmuje jako domyślny. Jednak przeglądając jadłospis można zmienić lub wykluczyć jedno z dań gdy przejdziemy do płatności poprzez przyciśnięcie zielonego przycisku „PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI”. Tam można zmienić rodzaj obiadu na dany dzień.
Po otworzeniu zakładki ukazuje się kalendarz płatności w którym wybieramy najpierw rodzaje dań jakie chcemy na dany dzień i następnie wybieramy z górnego menu miesiąc za których chce zapłacić. System sam zlicza kwotę należną. Na dole strony klikamy na przycisk „Zapłać szybkim przelewem”. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.
W przypadku anulowania obiadów np. z powodu choroby dziecka, powstała nadpłata przechodzi na następny okres rozliczeniowy.

Rezygnacja z obiadów
W każdej chwili można całkowicie zrezygnować z obiadów. W tym celu należy na stronie głównej wcisnąć przycisk „Całkowita rezygnacja z obiadów”.