Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Zajęcia warsztatowe

Uczniowie klasy 2a uczestniczyli w zajęciach warsztatowych pt. Wirtualna wycieczka do ZOO w pracowni PAKT w Zatoce Sportu. Pracownie aktywnego korzystania z technologii PAKT powstały w 4 miastach Polski - Łodzi, Tarnowie, Olsztynie i Wrocławiu.  Pracownia dedykowana jest dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym,...

Certyfikat

Projekt MŁODE GŁOWY - otwarcie o zdrowiu psychicznym Nasza szkoła w październiku dołączyła do projektu "MŁODE GŁOWY otwarcie o zdrowiu psychicznym".   Projekt obejmował największe w Polsce, bezpłatne i anonimowe badanie stanu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz kampanię edukacyjną skierowaną do młodych,...

Niezwykły gość w naszej szkole.

W dniu 10.5.2023r. gościliśmy w naszej szkole Panią Małgorzatę Niemczyk, siatkarkę, reprezentantkę Polski, mistrzynię Europy z 2003, komentatora sportowego, trenera, samorządowca oraz posłankę. Spotkanie z udziałem klas 2B i 3C odbyło się w sali gimnastycznej. Pani Niemczyk poprowadziła zajęcia z zakresu doskonalenia w...

Turniej Piłki Nożnej

W dniu 13.04.2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju kwalifikacyjnym „Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku”. Uczniowie naszej szkoły zajęli 4 miejsce w kategorii U-10. Drużyna SP169 w składzie: 1. Bednarek Paweł 2. Jakub Łyczko 3. Kacper Salamon 4. Franciszek Śpibid...