Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Praca wykonana w Canvie przez Małgosię z klasy VIII.

GODZINY PRACY SEKRETARIATU W FERIE

W dniach 16 - 27 stycznia 2023 roku sekretariat szkolny przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

KOSMOPARK

13.12.2022
KOSMOPARK

KOSMOPARK

13.12.2022

Wycieczka uczniów z kółka informatycznego do KOSMOPARKU Dzisiaj, w poniedziałek 19 grudnia wybraliśmy się (uczestnicy koła informatycznego Centrum Mistrzostwa Informatycznego) na wycieczkę do KOSMOPARKU w Łodzi. KOSMOPARK to wystawa interaktywna o kosmosie. Zważyliśmy się na różnych planetach...

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Debata uczniowska z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka 1 grudnia uczniowie klas ósmych przeprowadzili dla swoich koleżanek i kolegów z klas siódmych i ósmych debatę oksfordzką na temat: "Czy warto, czy powinno się obniżyć wiek prawny uzyskania pełnoletności przez mło...

PODZIEL SIĘ WIGILIĄ

Fundacja Małgorzaty Niemczyk od 11 lat organizuje akcję PODZIEL SIĘ WIGILIĄ. Projekt polega na pomaganiu dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną i chorobami nowotworowymi. Akcja charytatywna skierowana jest nie tylko do dzieci, lecz także do ich rodzin. W czasie akcji zbierane są produkty żywnościowe i chemic...

Tydzień Zdrowego Żywienia

W dniach 14-18 listopada odbył się w naszej szkole Tydzień Zdrowego Posiłku. W akcji brali udział    uczniowie klas I – VIII naszej szkoły.  W klasach I-III dzieci wspólnie przygotowywały zdrowe śniadania, przekąski, owocowe i warzywne szaszłyki oraz pyszne zdrowe koktajle i jogurty.  ...

Wycieczka do Warszawy

Dnia 8 listopada 2022 r. uczniowie klasy IIa i IIb pojechali na wycieczkę do Warszawy. Odwiedzili słynne, interaktywne Centrum Nauki Kopernik.  Zwiedzali stolicę Polski z przewodnikiem i podziwiali Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta, średniow...

11 Listopada

14.11.2022
11 Listopada

11 Listopada

14.11.2022

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyły się Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie z tej okazji przyszli ubrani na galowo z tarczami szkoły i kotylionami. Aby godnie uczcić ten dzień nauczyciele wraz z uczniami na lekcjach odśpiewali hymn Polski. Wspólne śpiewanie hymnu klasy 2D i 1C. Pieśń pat...