Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Realizacja projektu

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w zajęciach, w ramach projektu: "Popularyzacja wiedzy włókienniczej jako sposób kształtowania postaw proekologicznych u dzieci", przeprowadzonych przez pracowników Łódzkiego Instytutu Technologicznego w Łodzi. Projekt ten skierowany jest do ucz...

Bohaterki Wieków

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Bohaterki Wieków - planszowa gra edukacyjna" realizowanym przez Fundację Fylion i finansowanym przez Fundację Totalizatora Sportowego. W ramach projektu otrzymaliśmy dwa egzemplarze pięknie wydanej gry "Bohaterki Wieków", dzięki której poznamy wspaniałe histo...

Dzień Marchewki

Dzień Marchewki  przypadał 4 kwietnia, w czwartek. Uczniowie klasy 3a z dużym zaangażowaniem wzięli udział w warsztatach plastyczno- techniczno- polonistycznych.  Pracowali samodzielnie oraz w parach. Wykonali marchewkową postać oraz wyszukiwali w intrenecie ciekawostek, ważnych informacji na temat marchwi,...

Dzień kolorowej skarpetki

Dnia 21 marca na terenie naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu z okazji Dnia  Kolorowej Skarpetki, dnia poświęconego osobom z Zespołem Downa. Dodatkowo uczniowie klas 1-3 oraz uczestnicy konkursu wzięli udział w spotkaniu, w trakcie którego wyświetlona została prezentacja na temat choroby...

Świąteczny wolontariat

W dniach 8 i 9 marca 2024 r. w sklepie Biedronka wolontariusze Szkolnego Koła Caritas i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu prowadzili zbiórkę żywności z długim terminem przydatności do spożycia. Produkty trafią w formie świątecznych paczek do  uczniów  naszej szkoły, a za pośrednictwem ...