Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice - Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

I półrocze – 1 września 2022 r. – 13 stycznia 2023 r.

II półrocze – 30 stycznia 2023 r. – 23 czerwca 2023 r.

Przypominamy

Podręczniki, które otrzymujemy ze szkoły należy podpisać ołówkiem. Wszyscy uczniowie zobowiązani są do szanowania podręczników, które otrzymują z biblioteki, ponieważ każdy podręcznik musi służyć uczniom do nauki przez trzy kolejne lata. W tym zakresie zobowiązujemy rodziców do monitorowania stanów podręczników. Dziecko które nie szanuje podręczników i innych książek stanowiących własność szkoły, może mieć obniżoną ocenę zachowania.

Prosimy o natychmiastowe zgłaszanie wychowawcy zagubionych przez uczniów rzeczy. Pozostawioną przez uczniów odzież pracownicy obsługi przechowują do zebrań z rodzicami. W czasie zebrań wszystkie „zagubione rzeczy” są udostępniane, a następnie przekazywane do Domu Samotnej Matki lub innej instytucji, które wspierają potrzebujących.

Od października uruchamiamy szatnie. Uczniowie klas I-III korzystają z wieszaków, uczniowie klas IV-VIII mają przydzielone szafki.

Od 1 października obowiązuje zmiana obuwia.

Przywożenie do szkoły.

W czasie przywożenia dzieci do szkoły, prosimy rodziców o zachowanie zasady kiss & ride czyli POCAŁUJ I JEDŹ . NIE BLOKUJEMY PRZEJAZDU. Do wysiadania przygotujmy dziecko już w domu. Wspólnie zadbajmy o większą płynność w ruchu drogowym.