Szkoła Podstawowa nr 169 w Łodzi

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Niecodzienne wydarzenia Nadal nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VIII

Nadal nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VIII

Email Drukuj PDF

Nauczanie Zdalne dla UCZNIów KLAS I-VIII od 22 marca do 11 kwietnia

Od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w całym kraju.
W kl. I-III obowiązuje plan lekcji, który już funkcjonował w nauce zdalnej (X-XII). W terminarzu będą wpisywane informacje dotyczące realizacji treści na danej edukacji. Zajęcia nadal będą odbywały się poprzez aplikację TEAMS.
W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców, który należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Świetlica pracuje w godzinach 7.00 - 17.00.

Co pozostaje bez zmian do 11 kwietnia?
Ponadto dyrektor szkoły nadal ma obowiązek organizowania nauczania zdalnego lub stacjonarnego na terenie szkoły ze względu na rodzaj niepełnosprawności ucznia lub - ma taką możliwość - ze względu na inne przyczyny uniemożliwiające uczniowi naukę zdalną w domu.

Dyrektorzy szkół nadal mogą organizować uczniom klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach.

Dyrektor szkoły, może udostępnić pomieszczenia w szkole, do przeprowadzania poszczególnych stopni konkursów, olimpiad lub turniejów, o których mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 22 ust. 2 pkt 8 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty.