Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Dzieci grają w piłkę.

SP169 w Łodzi realizuje Program Aktywna Szkoła w ramach zadania  "Aktywny Weekend"  dofinansowanego ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Program ten to wsparcie aktywności fizycznej skierowane do wszystkich osób chcących aktywnie spędzić czas...

Inauguracja ronda

Dnia 8.06 na skwerze koło ronda u zbiegu ulic Krakowska i Złotno odbyła się inauguracja ronda. Rondo otrzymało imię mecenasa Piotra Kona. W uroczystości uczestniczyły m.in. władze miasta oraz delecja z naszej szkoły (uczniowie klas 3a i 3d wraz z nauczycielami i panią Dyrektor Agatą Piechną). Uczniowie w trakcie ceremo...

Warsztaty w bibliotece miejskiej

Uczniowie klasy 3d odbyli krótkie warsztaty w bibliotece miejskiej. Dowiedzieli się czym różni się biblioteka od księgarni oraz jakie mamy formy książek w dzisiejszych czasach. Po krótkiej pogadance uczniowie wykonali zakładki do książek metodą origami. Ale co najważniejsze... Dzieci zostały zachęc...

II Mistrzostwa w RUMMIKUB

W sobotni poranek 8 czerwca Szymon Król z klasy 2c oraz Joanna Wittbrodt z klasy 5a, wyruszyli do Warszawy na II Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży w RUMMIKUB. Przy wsparciu rodziców Szymka i pani Lidii Kollek godnie reprezentowali miasto Łódź i Naszą Szkołę. Nasi uczniowie w ciągu kilku godzin ...