Szkoła Podstawowa nr 169 w Łodzi

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Niecodzienne wydarzenia BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

Email Drukuj PDF

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Wszędzie sami przebierańcy,
Zorro w czarnej masce tańczy,
I Smerfetka razem z nim,
Nie wiadomo, kto jest kim...

Karnawał to niezwykle miła i bardzo lubiana tradycja. Dla naszych uczniów bal karnawałowy to dzień wyjątkowy. Tego dnia już od rana rozbrzmiewa wesoła muzyka, a w szkole pojawiają się kolorowe postacie.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 12 lutego 2021 r. i przebiegała trochę w innej formie. Ze względu na obecnie panującą pandemię wszyscy uczniowie klas I-III bawili się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy, kolorowe światła. Wystrój każdej  sali był bajkowy i niepowtarzalny. Wprowadzał w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. 
Wszyscy chętnie uczestniczyli w konkursach, pląsach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno-ruchowych. Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami i panami bawiły się wyśmienicie. Był i czas na małą przekąskę.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości mimo trudnego czasu. To nasza energia i radość sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie  w pamięci na długo, nie tylko ze względu na panującą pandemię.

Radość dziecka, jego uśmiech to dla nas najwyższa ocena i bardzo się cieszymy, że udał się tegoroczny bal.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ >>>